Den stygge andungen

Eventyret danner grunnlaget for forestillingen, men det er medvirkning fra både voksne og barn som lager denne forestillingen... Og plutselig er det teater.

Velkommen til en helt annerledes versjon av H.C. Andersens eventyr. Det er publikum - barn og voksne i fellesskap, som sammen med skuespillerne skaper teaterforestillingen. De tar en aktiv del i fortellingens utvikling, og blir avgjørende for hvordan det hele ender. På sin vei møter de rare og merksnodige skapninger; alt fra høner, rever, katter, til kuer og måner.

 

Forestillingen er egnet for både barn og voksne. I forestillingen er det nettopp det at både de voksne og barna tar en aktiv del i utviklingen av handlingen som skaper opplevelsen.

Forestillingen varer i ca 40 minutter, og kan spilles enten utendørs eller innendørs.

Målgruppe: 4 år og oppover. Maks antall barn per forestilling: 100 stk.